Rijnauwen Randprogramma 26-7

Rijnauwen Randprogramma 26 juli

Met je voeten in het gras en je hart vol muziek: het randprogramma geeft je de hele dag het Klaterklanken-gevoel. Tussen 11.00 en 18.00 uur klinkt er muziek, van verrassende mini-optredens tot workshops en een pub-quiz.

Fotograaf: Penyue Yang

Klaterklanken Miniatuurtjes
Verspreid over het terrein duiken ze onverwacht op: korte, sprankelende optredens van zo’n drie minuten. Studenten van Nederlandse conservatoria verrassen je met muziek op bijzondere plekken.

Fotograaf: Penyue Yang

SEM Jong Talent
Bij het festivalhart presenteren jonge musici van Stichting Eigen Muziekinstrument zich in een doorlopend programma. Hier hoor je de volgende generatie topmusici van dichtbij.

Fotograaf: Penyue Yang

Kazoo Workshop

In deze Sappak-Kazoo workshop maak je in een mum van tijd je eigen, unieke kazoo. Je gaat aan de slag met restmaterialen en je mag hem helemaal naar je eigen inzicht versieren olv Willemijn ten Velden van de Melodiemakerij. Voor kinderen vanaf 4 jaar, hulp van ouders is zeer gewenst. De Melodie Makerij heeft een passie voor muziek en wil graag mensen van jong tot oud inspireren om hun eigen muziek te maken. Bij de Muziek Makerij kun je je eigen klank ontdekken en wat je zelf kan bouwen met je eigen handen. www.melodiemakerij.nl

 

Fotograaf: Sammy van Cauteren

Pubquiz

Hoe goed ken jij de wereld van de klassieke muziek? Klassieke muziek zit overal om ons heen en is vaak al vertrouwd zonder dat je het doorhebt. Test je kennis (en je gehoor) tijdens de Klaterklanken PubQuiz. Verwacht een speelse mix van luistervragen, verrassende weetjes en muzikale uitdagingen, uitgevoerd door sopraan Marketa Palova en harpiste Maria Palma. Speel mee, laat je verrassen en ontdek hoeveel je eigenlijk al weet!

 

Foto: Rob Ouwerkerk

Slotconcert

Traditiegetrouw sluiten musici en publiek het Klaterklanken-weekend samen af. Op zondag om 17.30 uur biedt het Slotconcert een verrassingsprogramma, waarbij alle musici uit de concertwandelingen aansluiten en samen met publiek de feestelijke Klaterklanken Symfonie creëren. Met voorbereidingsworkshop om 17.00 uur.